Pension U HRADU

Ořechová 27, 785 01 Šternberk, tel.: 585 013 355, e-mail: pensionhrad@seznam.cz


Pension U HRADU Šternberk
Cz De En

Menu a Aktuality

Dále nabízíme týdenní rekreační pobyty hrazené z FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb).

Svatby a svatební hostiny v Hotelu u Hradu Šternberk 

 Naše zařízení bývá vyhledávaným místem pro uspořádání svateb.

V naší dvacetileté historii bylo uspořádáno více jak 200 svatebních hostin. Jelikož disponujeme třemi restauračními  prostory nabízíme uspořádání svatební hostiny pro maximálně 50 osob v zimním období, v letním období využíváme k těmto účelům velmi oblíbenou zastřešenou terasu, kdy maximálně využijeme letní atmosféru. V tomto období se kapacita pro tyto účely zvýší na max. 65 svatebních hostů. Naše ideální poloha k uspořádání svatebních hostin je dána také tím, že snoubenci jsou oddáni na Státním hradu Šternberk, který skýtá překrásné prostory hradní kaple, hradního nádvoří či parku. Vzdálenost z našeho hotelu na nádvoří hradu je 350 metrů.

Pro uspořádání svatebních hostin zajišťujeme kompletní gastronomický servis, přípravy svatební tabule, výzdobu, ubytování hostů, hudební produkci (živou muziku), ohňostroj. Při svatební hostině není účtován pronájem.

Video svatby z našeho hotelu

Vlasta Škultyová | Ořechová 15, 785 01 Šternberk | tel.: 585 013 355 Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies