MENU

Co se u nás událo

Dařbuján a Pandrhola 3 21.10.2023 od 11:00

Srdečně vás zveme na 3. ročník oblíbené akce Dařbuján a Pandrhola! ?
I tento rok se můžete těšit na jedinečnou příležitost nahlédnout do tajů tradičního řemesla výroby jitrnic a tlačenky. Vše budeme vyrábět přímo na místě, a co víc, budete mít možnost vše ochutnat a ještě si odnést domů. ?
Pro milovníky dobrého pití máme připravenou čepovanou Plzeň a k tomu tradiční slivovici, abyste si mohli užít skvělou atmosféru a zábavu se všemi přítomnými. ??
Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost, která spojuje tradiční řemesla s dobrou zábavou a výborným jídlem a pitím. Ať už jste milovníkem gastronomie, nebo jednoduše hledáte příležitost na skvělý víkendový výlet, Dařbuján a Pandrhola jsou pro vás tím pravým místem! ?
Zaznamenejte si datum, pozvěte své přátele a připojte se k nám na této nezapomenutelné události. Těšíme se na vás! ?
K jídlu Vám naservírujeme:
- Zabijačkový guláš
- Prejt
- Tlačenka
- Pečená bránice
- Prdelačka
- Honzíkovy buchty
Konvičky na prdelačku s sebou - bude ji dost!
Volný prodej:
- Sádlo
- Škvarky
- Tlačenka 1kg
- Jitrnice 1ks
- Prdelačka 0.5l

Řecký víkend 24. - 26.3.2023

rádi bychom Vám přinesli shrnutí úžasného řeckého víkendu, který se uskutečnil ve dnech od 24.3.2023 do 26.3.2023 v naší restauraci a byl zakončen neomezeným řeckým brunchem.

Během těchto tří dnů jsme Vám nabídli nejlepší řecké chutě, atmosféru a zábavu. Naše kuchařské týmy připravily pro Vás autentické řecké jídla, jako jsou tradiční saláty, Tzatziki, Moussaka, a mnoho dalších lahůdek. Víkend byl také doplněn o řecká vína, ouzo a další řecké speciality.

V neděli jsme pak zakončili víkend neomezeným řeckým brunchem, kde jste si mohli vychutnat řecké speciality jako jsou tzatziki, řecké sýry, vynikající masová jídla z grilu a sladké dezerty.

Asijský víkend 2022

V Prosinci se u náš uskutečnil druhý ročník akce Asijský víkend. Předností tohoto ročníku byl kolega David z pražské asijské restaurace Asian Temple, který pro naše hosty připravoval fushion sushi. 

Dařbuján a Pandrhola 2022

Druhý ročník oblíbené akce Dařbuján a Pandrhola. 

Valentýnské menu 14.2.2022

Asijský víkend 10.12 - 12.12.2021

 Ve dnech 10.12 - 12.12.2021 se v naší restauraci uskutečnila akce s názvem Asijský víkend. Šéfkuchař Jaroslav Klár se svým týmem kuchařů přichystali nespočet asijských pokrmů. Dominantou večera bylo filírovaní tuňáka žlutoploutvého přímo před hosty a následná cooking show.

Pension U Hradu ve Šternberku hodnocení