MENU

Pokoje Pension U Hradu

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Nově zrekonstruovaný Pension U Hradu, Vám nabízí sedm designových pokojů s luxusně vybaveným nábytkem. Všechny tyto pokoje jsou situovány do velmi klidné části města s přímím vstupem na terasu. Pokoje jsou nadstandardně zařízeny a vybaveny vším potřebným pro Vaše pohodlí. Luxusně zařízené koupelny s proskleným výhledem do ložnice svádí nejen k romantickému víkendu. Vysokorychlostní internet, širokoúhlá televize, ventilátor atd., jsou samozřejmostí. Součástí Pensionu je luxusní restaurace s jedinečnou a dokonalou kuchyní a ojedinělým výhledem. Vše jsme vytvořili tak, aby Vás mohl celý náš koncept rozmazlovat a hýčkat během pobytu.

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a balkónem

Nově zrekonstruovaný Pension U Hradu se nachází v těsné blízkosti kulturní památky Hradu Šternberk. Pokoje jsou situovány s výhledem na hradní zahradu a město Šternberk. Nabízí velmi příjemné a pohodlné ubytování v klidné části města Šternberk. Ve všech pokojích je hostům k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu, širokoúhlá televize. Každý pokoj má nově zařízenou koupelnu s WC a sprchovým koutem. V ceně ubytování jsou naše vynikající snídaně. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K pensionu patří luxusní stylová restaurace a vlastní parkoviště.

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Nově zrekonstruovaný Pension U Hradu se nachází v těsné blízkosti kulturní památky Hradu Šternberk. Pokoje s oknem na parkoviště. Nabízí velmi příjemné a pohodlné ubytování v klidné části města Šternberk. Ve všech pokojích je hostům k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu, širokoúhlá televize. Každý pokoj má nově zařízenou koupelnu s WC a sprchovým koutem. V ceně ubytování jsou naše vynikající snídaně. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K pensionu patří luxusní stylová restaurace a vlastní parkoviště.

Pension U Hradu ve Šternberku hodnocení