MENU

Restaurant a Pension U Hradu 

 

Restaurant a Pension se nachází v těsném sousedství Hradu Šternberk a zámecké zahrady s nádherným výhledem na město Šternberk.

Pension nabízí ubytování ve stylovém zařízení s klidnou atmosférou, obklopenou příměstskými lesy. Celý Pension i restaurace je po kompletní rekonstrukci s nevšedním interiérem a ojedinělým výhledem.

Součástí ubytování jsou naše vynikající snídaně na které si pečeme vlastní pečivo, děláme vlastní džemy a udíme si vlastní sýry a masa.

Pension také nabízí polopenzi i plnou penzi s tříchodovým menu.

Pension nabízí ubytování De Luxe s nadstardartním vybavením a nevšedním interiérem ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí. Každý pokoj je situován do zámecké zahrady s ojedinělým výhledem na město Šternberk a přímím vstupem na venkovní terasu.Pokoje jsou nadstandardně zařízeny a vybaveny vším potřebným pro Vaše pohodlí. Luxusně zařízené koupelny s proskleným výhledem do ložnice svádí nejen k romantickému víkendu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet, ventilátor a širokoúhlá televize atd., vše pro vaší maximální spokojenost a pohodlí.

Pension nabízí ubytování také Standard ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí. Ve všech pokojích je hostům k dispozici bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, širokoúhlá televize. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Bezbariérový pokoj. Parkoviště přímo u pensionu.

Jako součást pensionu je stylová restaurace s jedinečným interiérem. Součástí restaurace je venkovní zastřešená terasa s jedinečným výhledem na město a salonek s možností pořádání svetebních hostin, rodinných oslav a firemních večírků.  

Cesta na šternberské náměstí trvá procházkou méně než deset minut.

Od Pensionu je možno využít několik turistických i cyklistických tras k procházkám či vyjížďkám kolem města Šternberk.

Pro rodiny s dětmi nedaleká ZOO Sv. Kopeček splní očekávání každého malého i velkého dítěte.

 

 

Ceník

Ceny jsou uvedeny za pokoj vč. Snídaně. Snídaně od 7.30 do 9.30 hod

De Luxe dvoulůžkový pokoj s manželskou postelý 2.960,-

Standard dvoulůžkový pokoj s manželskou postelý 1.890,-

 

V den příjezdu možnost nastěhování od 14:00 hod. V den odjezdu vyklizení pokojů nejpozději do 10:00.

 
Pension U Hradu ve Šternberku hodnocení