MENU

Restaurant a Pension U Hradu 

 

Restaurant a Pension se nachází v těsném sousedství Hradu Šternberk a zámecké zahrady s nádherným výhledem na město Šternberk.

Pension nabízí ubytování ve stylovém zařízení s klidnou atmosférou, obklopenou příměstskými lesy. Celý Pension i restaurace je po kompletní rekonstrukci s nevšedním interiérem a ojedinělým výhledem.

V ceně ubytování je snídaně. 

Pension nabízí ubytování De Luxe s nadstardartním vybavením a nevšedním interiérem ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí. Každý pokoj je situován do zámecké zahrady s ojedinělým výhledem na město Šternberk a přímím vstupem na venkovní terasu.Pokoje jsou vybaveny vším potřebným pro Vaše pohodlí. Luxusně zařízené koupelny s proskleným výhledem do ložnice svádí nejen k romantickému víkendu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet, ventilátor a  televize. Pokoje momentálně nedisponují klimatizací, kterou však do budoucna pro Vás chystáme.

Pension poskytuje i ubytování ve standardních pokojích s balkóny s výhledem na město a bez balkonu s výhledem do parkoviště.

Jako součást pensionu je stylová restaurace s jedinečným interiérem. Součástí restaurace je venkovní zastřešená terasa s jedinečným výhledem na město a salonek s možností pořádání svetebních hostin, rodinných oslav a firemních večírků.  

Cesta na šternberské náměstí trvá procházkou méně než deset minut.

Od Pensionu je možno využít několik turistických i cyklistických tras k procházkám či vyjížďkám kolem města Šternberk.

Pro rodiny s dětmi nedaleká ZOO Sv. Kopeček splní očekávání každého malého i velkého dítěte.

 

 

Ceník

Ceny jsou uvedeny za pokoj vč. Snídaně. Snídaně od 7.30 do 9.30 hod

De Luxe dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a s terasou 2.960,-

Standard dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a s balkónem 1.890,-

Standard dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí bez balkónu 1.490,-

 

CHECK IN: PONDĚLÍ-SOBOTA od 16:00 do 22:00 hod.
NEDĚLE - od 16:00 do 20:00 hod.

 
Pension U Hradu ve Šternberku hodnocení